+90346 221 78 86

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

20 yıldan uzun süredir Sivas Garden Düğün Salonu ailesi olarak Sivas’ta düğünlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Her ânınızı özel kılmak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için geniş kapsamlı bir hizmet anlayışımız var. Düğün boyunca ihtiyacınız olan bütün detaylar üzerinde çalışarak eksiksiz bir gece geçirmenizi sağlıyoruz.

Işıl ışıl salonumuzda hazırlıklara başladığımızda ilk olarak gelin yolunu tasarlıyoruz. Gelin yolu sütunları ve çiçeklerle şık bir giriş alanı dekore ediyoruz. Salona girdiğinizde ise sizi beyaz masa örtüleriyle bezenmiş davetli masaları, dans pisti, sahne ve nikâh masası karşılıyor. Masa ve sandalye süslemeleriyle salon dekorasyonunda kullanılan aksesuarlarımızı da ışıltılı şamdan modellerimizden seçiyoruz. Son dokunuşlar için organizasyon firmalarının yaptığı dokunuşlar da var! Rüyalarınızı süsleyen düğün için salonumuz tam da dilediğiniz konseptte ve renklerde bezenmiş olacak…

Şıklığıyla dikkat çeken Sivas Garden Düğün Salonu neredeyse her ayrıntıyı sizin için düşünüyor! Organizasyon firması ve çözüm ortaklarımızın da desteğiyle, davet menülerinizi de hazırlıyoruz. Kuru pasta, dondurmalı yaş pasta, meyve suyu ve su ikramlarımızın yanında arzu ederseniz yemek servisimiz de oluyor. Bütçenize ve damak tadınıza uyan menü alternatiflerini seçmek de menü tadımlarıyla size bırakılıyor.

Gece boyunca kesintisiz eğlence için nasıl müzikler tercih edersiniz? Müzisyenlerimiz bu konuda sahneye çıkmadan geniş kapsamlı bir çalışma yürütecek. Yöresel türküler, günümüz pop ve aşkınıza özgü parça seçimleriyle repertuvarınız hazırlanacak.

Garden Düğün Salonu’nda sunduğumuz hizmetlerin yanı sıra son teknoloji ses, ışıklandırma, iklimlendirme ve havalandırma sistemlerimiz mevcut. 4 taraflı havalandırma sistemlerimiz geniş ve ferah salonumuzda hava değişimini de sağlayacak ve her mevsim rahat edeceksiniz.

Hayallerinizi gerçekleştirmek için acele edin, Garden Düğün Salonu iletişim formunu doldurarak Sivas düğün salonları arasındaki tercihinizi yapın. Tarih belirlemek ve fiyat teklifleri almak için 0 546 667 12 05 numaralı telefonumuzdan bizlere her daim ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA